Electro - Automation - Energy 2014


24 yıllık sektör tecrübesiyle varlığını başarı ve istikrarla sürdüren Tp Electric, Afrika ülkelerindeki fuar katılımlarına hızla devam ediyor.  

Her ay neredeyse 2 fuara katılan Tp Electric , 18-20 Mayıs tarihleri arasında Cezayir’de  Palais des Expositions d'Alger-Safex’de düzenlenen Elektro - Automation - Energy  fuarına katıldı.
 
Müşterilerine çağın gerekliliklerine uygun çözümler sunabilmek için çalışmalarını aralıksız sürdüren Tp Electric fuar standında Kauçuk Grubu Fiş-Prizleri, CEE Norm Fiş-Prizleri, Kombinasyon Kutuları, Termoplastik Buatlar, Alüminyum Buatlar, Mobilbox ve yeni üretimine başladığı GT Connectors ürünlerini sergiledi.
 
Tp electric ekibi, fuarda nihai müşterileri ve fuar ziyareti gerçekleştiren potansiyel ziyaretçiler ile görüşmeler yaparak ürünler hakkında bilgilendirme yaptı. 
 
Genel Müdür Yardımcısı Bora Yalçın; rekabet koşullarının zorlaştığı günlerde elektrik sektöründe yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen marka olabilmek için atmış olduğu adımlarda fuarlar katılımlarının da büyük destek gösterdiğini yeni bağlantı kurmak ve yeni iş ortakları oluşturmak için fuar katılımlarının çok etkili olduğunu belirtmiştir.
 
Bugün yaklaşık 35 ülkeye ihracat gerçekleştirmekte olduklarını belirten Yalçın,  “hedeflediğimiz pazarlar dahilinde 2014 yılı içerisinde 14 fuar katılımı gerçekleştirdik,  katıldığımız fuarlar bizim açımızdan çok verimli geçmektedir, fuarlarda marka bilinirliliğimiz arttı, yeni iş bağlantıları kurmakta, olumlu geri bildirimler almaktayız. Önümüzdeki yıllarda da katılımlarımız devam edecek.” dedi.