Elektro 2014'e katıldık.


 ELEKTRO 2014’TE ÜRÜNLERİNİ SERGİLEYEN TP ELEKTRİK RUSYA’DA PAZAR LİDERİ OLMA YOLUNDA İLERLİYOR

 
Tp Elektrik 26-29 Mayıs 2014 tarihleri arasında Rusya Moskova’da Expocentre fuar merkezinde düzenlenen “Elektro 2014”  fuarında ürünlerini sergiledi.
 
 
Rusya Moskova’da 25 Ülkeden 458 katılımcı firmanın katıldığı Elektro 2014 (23.Uluslararası Elektrik Enerjisi Ekipmanları, Mühendisliği, Otomasyon ve Endüstriyel
Aydınlatma Fuarı)  fuarına her yıl katılan Tp Elektrik, bu yılda özel olarak tasarladığı 68 m²’lik  modern standı ile ürünlerini ziyaretçilerin beğenisine sundu.  
 
1989 yılında kurulan ve 1998 yılında ilk ihracatını Rusya’ya gerçekleştiren Tp elektrik Rusya’daki yapılanması ile buradaki elektrik pazarında ciddi bir paya sahip olmuştur.  Rusya’daki fabrikası ve güçlü satış organizasyonu  ile  bu bölgedeki tüm fuarlara katılım gerçekleştiren Tp elektrik, Rusya’da elektrik sektöründe lider olma yolunda ilerlemekte ve pazarda marka bilinirliliğini arttırmaktadır.
 
Tp Elektrik fuar süresince tamamen kendi üretimi olan Cee Norm fiş-prizler, kauçuk fiş-prizler,  alüminyum buatlar, termoplastik buatlar, kombinasyon kutuları, alüminyum kombinasyon kutuları, mobilbox  ve ev - ofis tipi ürünlerini sergiledi. Tplast satış ekibi fuarda nihai müşterileri ve fuar ziyareti gerçekleştiren potansiyel ziyaretçiler ile görüşmeler yaparak ürünlerin kalitesi ve kullanımı ile ilgili olarak bilgilendirme yapmışlardır. Fuara gelen ziyaretçiler ürünleri yakından inceleme fırsatı buldular. 
       
Rusya’da son tüketiciye ulaşmak için saha çalışmalarına hız kattı. Tp Elektrik Genel Müdür Yardımcısı Bora Yalçın;  Rusya’da oluşturduğu satış ekibine nihai ürünler ve yeni çıkan ürünler ile ilgili teknik eğitimler verdi.