Light & Building Elektrik fuarına katıldık...


 TP ELECTRIC LIGHT&BUILDING ELEKTRİK AYDINLATMA FUARINDA GT CONNECTOR ÜRÜNLERİNİ TANITTI

30 Mart -  4 Nisan 2014 tarihleri arasında Frankfurt Main Almanya fuar alanında düzenlenen Light & Building elektrik aydınlatma fuarına katılan Tp electric, geliştirilmiş teknoloji ürünleri ile sektörün önemli oyuncuları arasında yerini aldı.

 

Profesyonel katılımcılara yeni iş bağlantıları kurma ve kendi bünyelerindeki en son gelişmeleri tüketicilerle paylaşma imkanı sunan sektörel fuarlara çok önem veren Tp electric, Light & Building Elektrik Aydınlatma fuarında 8. Hall, F06 no'lu standında yeni ürünlerini sergiledi, ziyaretçilerine elektrik bağlantı sistem çözümlerini tanıttı.

Yerli ve yabancı birçok ziyaretçi ile bir araya geldiği fuarda Tp electric ekibi, yaptığı uzun saha araştırmaları, ar-ge çalışmaları sonucunda geliştirilmiş teknolojisi ile üretilen GT Connectors’lerin ve Mobilbox ürünlerinin tanıtımını yaptığı stantta ürün numunelerini ve uygulamalarını ziyaretçilere göstererek,  ürünler hakkında teknik bilgiler verdi. Ürün gamındaki diğer ürünleri olan termoplastik buatlar, alüminyum buatlar, kombinasyon kutuları, kauçuk grubu ürünleri de sergileyen Tp electric fuar süresince birçok önemli görüşme gerçekleştirdi, yeni ticari ilişkilerin kurulması ve geniş kitlelere ulaşma açısından başarı sağladı.

 “Zamanında ve sorunsuz teslimat, satış öncesi ve satış sonrasında müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, müşteri taleplerine göre özel çözümler sunan profesyonel ve güçlü firma yapısı ile hizmet verdiklerini ifade eden Genel Müdür Yardımcısı Bora YALÇIN,   katıldıkları Light & Building fuarı ile ilgili de şunları söyledi: “Sektörümüzle alakalı olan fuarları mutlaka takip ediyoruz, fuar süresince bir çok firmayla olumlu görüşmeler yaptık. Bu anlamda fuarın bizim için çok verimli şekilde tamamlandığını söyleyebilirim.”