Ankara ana bayi yetkililerimizi fabrikamızda misafir ettik.


 

Ankara’daki 6 ana bayisimiz olan Büyükaras Elektrik, Platin Elektrik, Drd Enerji, Emokon Elektrik, Alpan Elektrik, Aydınlar Elektrik’in firma yetkilileri İzmir Kemalpaşa’daki fabrikamızı ziyaret ettiler.   

10 firma yetkilisinin yer aldığı organizasyonumuzda,  7000 m²’ lik alanımızda üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin canlı uygulamalarının ve ürün testlerinin yapıldığı laboratuvarımızı incelendikten sonra ürün montaj, enjeksiyon, conta, kalıphane, sevkiyat alanları ayrı ayrı ziyaret ettiler. 

Tesis gezisinden sonra gerçekleşen toplantıda 2014 yılı değerlendirildi, bayilerin firmadan talepleri ile bayilere ulaşan müşteri istekleri ele alındı. Toplantı programını takiben ürün tanıtım ve bilgilendirmeleri yapıldı, yeni faaliyete girecek ürünler ile ilgili bilgiler, ürün gelişim planı, hedef pazar ve uygulama alanları ile satış stratejileri hakkında bilgiler verildi.
 
Tp Elektrik Yönetim Kurulu Başkanımız Sayim TÜTÜNCÜ, Ankara bayi yetkililerine 2014 yılındaki başarı ve katkılarından dolayı teşekkür konuşması yaptıktan sonra plaketlerini sundu.  Fabrika ziyaretini  akşam yemeği ile kapatan misafirler fabrikadan son derece memnun ayrıldılar.
 
 
Drd Enerji
Emokon Elektrik
Aydınlar Elektrik
Platin Elektrik
Platin Elektrik
Büyükaras Elektrik
Alpan Elektrik